بررسی پایه مونوپاد باسئوس WS-19001؛ نسبتا گران اما باکیفیت

پایه مونوپاد باسئوس WS-19001 محصول ارزان‌قیمتی نیست اما آیا با توجه به قیمتی که برای خرید آن می‌پردازید، ارزش خرید بالایی دارد یا نه؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، این ویدیو را از دست ندهید.

پایه مونوپاد باسئوس مدل WS-19001

مانند دیگر محصولات باسئوس، این مونوپاد هم بسته‌بندی بسیار خوبی دارد و همین موضوع حس خوبی را به کاربر منتقل می‌کند. بعد از باز کردن جعبه، با چند برچسب و کاغذ راهنما مواجه می‌شوید که البته بود و نبود این موارد اصلا اهمیت ندارد. برای خرید این مونوپاد می‌توانید بین رنگ سفید و مشکی دست به انتخاب بزنید. بدنه‌ی مونوپاد طبیعتا پلاستیکی است و از کیفیت ساخت بسیار خوبی بهره می‌برد.

گیره‌ی موبایل پایه مونوپاد باسئوس WS-19001 برای گوشی‌های با عرض ۶ تا ۸ سانتی‌متر بسیار مناسب است و طول این مونوپاد هم به لطف یک قطعه‌ی تلسکوپی فلزی تا حدود ۷۰ سانتی‌متر افزایش پیدا می‌کند. در انتهای این مونوپاد یک باتری سکه‌ای قرار دارد که برای بهره‌گیری از دکمه‌ی شاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دکمه‌ی شاتر با انواع گوشی‌های اندرویدی و آیفون سازگار است. مونوپاد باسئوس WS-19001 صرفا یک مونوپاد ساده و جمع‌و‌جور است که از بدنه‌ی باکیفیتی بهره می‌برد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما