بررسی پایه نگهدارنده موبایل باسئوس؛ مناسب برای تولید محتوا

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

برای برخی کارها مانند تولید محتوا باید از پایه نگهدارنده موبایل استفاده کنید. با توجه به اینکه انواع پایه نگهدارنده در بازار وجود دارد، انتخاب یک مدل مناسب می‌تواند کار سختی باشد. در این ویدیو به بررسی پایه نگهدارنده موبایل باسئوس می‌پردازیم که کیفیت بالایی دارد و می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این پایه را باید به یک میز متصل کنید که ضخامت میز موردنظر می‌تواند حداکثر ۷.۵ سانتی‌متر باشد. سپس با استفاده از یک میله‌ی فلزی و لولا، می‌توانید این پایه را بالا و پایین کنید یا اینکه آن را در جهت‌های مختلف بچرخانید. در نهایت هم یک میله‌ی انعطاف‌پذیر به گوشی وصل می‌شود تا بتوانید به راحتی آن را تنظیم کنید.

این میله‌ی منعطف به حدی محکم است که بعد از تنظیم کردن، وزن موبایل شکل آن را تغییر نمی‌دهد. به طور کلی این محصول نیازهای کاربران را به‌خوبی پوشش می‌دهد. برای کاربرانی که نگران شل بودن لولا هستند باید بگوییم که لولا به‌شدت محکم است و وزن زیاد موبایل روی آن تاثیری نمی‌گذارد.

اگر مثلا هنگامی که روی تخت دراز کشیده‌اید و قبل خواب می‌خواهید فیلم و سریال تماشا کنید، پایه نگهدارنده موبایل باسئوس محصولی مناسب برای شما خواهد بود. به‌خصوص برای تولید محتوا هم مثمر ثمر واقع می‌شود و برای فیلمبرداری از زوایای مختلف، نیازها را برطرف می‌کند. خوشبختانه برای قسمت اتصال به میز و اتصال به گوشی، لاستیک‌های سیلیکونی استفاده شده که این یعنی نه میز و نه گوشی دچار خط و خش نمی‌شوند. در نهایت باید بگوییم که برای خرید پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SULR از فروشگاه دیجی‌کالا باید حدود ۵۰۰ هزار تومان بپردازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه