بررسی هدفون بلوتوثی باسئوس Encok-WM01؛ کوچک‌تر از انتظار

هدفون بلوتوثی باسئوس Encok-WM01 ابعاد بسیار کوچکی دارد و بر اساس ادعای شرکت سازنده، یک هدفون مسافرتی محسوب می‌شود. در این ویدیو به بررسی همین هدفون می‌پردازیم.

هدفون بلوتوثی باسئوس مدل Encok-WM01

بعد از باز کردن جعبه، با یک کیس بسیار کوچک روبرو می‌شویم که بدون شک نسبت به بیشتر هدفون‌های موجود در بازار، ابعاد کوچک‌تری دارد. کیفیت ساخت کیس در کل خوب است ولی درب آن تا حدی بد بسته می‌شود. اما در عوض، مگنت‌های استفاده شده در این کیس قوی هستند.

هدفون‌ها هم طبیعتا بسیار کوچک هستند و خیلی خوب در گوش قرار می‌گیرند. این هدفون‌ها با هر بار شارژ می‌توانند تا ۵ ساعت انجام وظیفه کنند که این یعنی با عمر باتری معمولی روبرو هستیم. با در نظر گرفتن کیس، مجموع عمر باتری به ۲۵ ساعت می‌رسد. از نظر کیفیت صدا، هدفون بلوتوثی باسئوس Encok-WM01 عملکرد خوبی ارائه می‌دهد ولی در این بازه قیمتی بهترین نیست. بیس عمیق و قدرتمندی دارد ولی در ولوم‌های بالا، صدا تا حدی تیز می‌شود.

در نهایت باید به کیفیت خیلی خوب میکروفون‌ها اشاره کنیم که این یعنی اگر کیفیت مکالمه اهمیت زیادی برای شما دارد و از سوی دیگر می‌خواهید از یک هدفون بسیار کوچک بهره ببرید، خرید هدفون بلوتوثی باسئوس Encok-WM01 را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. طاهر

    آقای افشاری لطفا تلویزیون هم بررسی کن. حیطه کاری رو بالا ببر چون اصلا بررسی خوب تلویزیون نداریم تو ایران

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما