بررسی هندزفری باسئوس H19؛ بیس ضعیف و شفافیت مناسب

هندزفری باسئوس H19 یکی از هدفون‌های سیمی موجود در بازار ایران است که تا حد زیادی با استقبال کاربران روبرو شده و مثلا ۸۰ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند. در ادامه به بررسی این هدفون می‌پردازیم.

هندزفری باسئوس  مدل Encok H19

هندزفری باسئوس H19 وزن بسیار پایینی دارد و زمانی که آن را در گوش‌های خود قرار می‌دهید، خیلی زود حضور چنین هدفونی را فراموش می‌کنید. وزن این هدفون در مجموع فقط ۱۴ گرم است و با جک هدفون به گوشی یا لپ‌تاپ شما وصل می‌شود. برای این هدفون از سری‌های سیلیکونی استفاده نشده که برخی کاربران این نوع طراحی را دوست دارند و طبیعتا برخی دیگر هدفون‌های دارای سری سیلیکونی را بیشتر می‌پسندند.

محصولات باسئوس معمولا خوش‌ساخت هستند و این هدفون هم از این قاعده مستثنا نیست. در مسیر کابل، کنترلر مربوط به افزایش و کاهش صدا و همچنین توقف پخش موسیقی دیده می‌شود. بخش کنترل صدا به صورت کشویی عمل می‌کند و بنابراین به راحتی می‌توانید بلندی صدا را کم و زیاد کنید. با وجود استفاده از درایورهای ۱۴ میلی‌متری، در زمینه‌ی پخش فرکانس‌های بیس حرف زیادی برای گفتن ندارد.

کیفیت میکروفون هم در کل رضایت‌بخش است. بنابراین روی هم رفته اگر دنبال خرید یک هدفون سیمی خوش‌ساخت هستید که قیمت مناسبی داشته باشد و در ضمن فاقد سری سیلیکونی هم باشد، هندزفری باسئوس H19 را می‌توانید به عنوان یک گزینه‌ی مناسب در نظر بگیرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما