جعبه‌گشایی و بررسی سه‌پایه دوربین بنرو مدل IF-28

۱۸ آبان ۱۳۹۹

در این قسمت به سراغ سه‌پایه دوربین رفته‌ایم که نیاز بسیاری از افرادی است که عکاسی می‌کنند. قصد داریم سه‌پایه بنرو مدل IF-28 را برای شما جعبه‌گشایی کنیم و نگاهی به مزایا و معایب این سه‌پایه اقتصادی بیندازیم.

سه‌پایه دوربین یکی از لوازم ضروری برای کسانی است که به صورت حرفه‌ای عکاسی و فیلم‌برداری می‌کنند. پایه‌های این سه‌پایه پیچی تلسکوپی‌اند و از نظر ارتفاع از ۳ نقطه قابل تنظیم هستند. زاویه پایه‌ها قابل تنظیم در ۳ زاویه مختلف هستند. قسمت سر هر پایه را به راحتی می‌توان تعویض کرد و سری‌های میخی جداگانه‌ای که همراه با سه‌پایه عرضه می‌شوند را جایگزین آن‌ها کرد. جنس بدنه سه‌پایه هم آلمینیوم است و مفصل‌ها از منیزیم ساخته شده‌اند. اما از ویژگی‌های بسیار جالب سه‌پایه بنرو مدل IF-28 امکان تبدیل آن به مونوپاد است که توسط خارج کردن یکی از پایه‌ها امکان‌پذیر می‌شود.

در قسمت هد این سه پایه ۲ پیچ قرار دارد که یکی برای قفل کردن حرکت بال هد و دیگری برای تنظیم میزان استحکاک مغزی بال هد در حین چرخش ساخته شده‌اند. کفشک با استفاده از سیستم ایمنی P&T خارج می‌شود که باعث می‌شود کفشک را با اطمینان بیشتر و در ۲ مرحله از جای خود خارج کنید.

برای آشنایی بیشتر با سه‌پایه بنرو مدل IF-28 شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو در قالب پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای حمایت از استعدادهای تولید محتوای ویدیویی و ایجاد فرصت درخشش برای آن‌ها.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت روی دکمه‌ی زیر بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه