چگونه با کپسول‌های قهوه بن‌مانو آیس لاته درست کنیم؟

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

طرفداران و علاقه‌مندان به قهوه می‌دانند که خوردن یک لیوان قهوه تا چه اندازه می‌تواند انرژی دهنده باشد. همچنین خوردن قهوه در صبح مانند خوردن یک اکسیر جادویی، ذهن شما را باز می‌کند تا بتوانید به کارهایتان برسید و در طول روز بانشاط‌تر باشید. محافظت از مغز، کمک به افزایش حافظه و جلوگیری از بیماری‌هایی مانند پارکینسون، سرطان، دیابت، افسردگی، مشکلات کبدی و… برخی از مزایای نوشیدن قهوه هستند. در این ویدیو قصد داریم به شما آموزش دهیم تا با کپسول‌های قهوه بن‌مانو، یک لیوان آیس لاته خوشمزه در خانه درست کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای درست کردن یک لیوان آیس‌لاته، به یک دستگاه اسپرسوساز کپسولی، یخ، شیر و کپسول‌های قهوه نیاز دارید.

یخ را داخل لیوان بریزید و شیر را به آن اضافه کنید؛ سپس شاسی دستگاه را باز کرده و کپسول قهوه با طعم دلخواهتان را داخل آن قرار دهید و عصاره‌گیری کنید. زمانی که قهوه آماده شد، خیلی آرام آن را به شیر اضافه کنید و تمام. به همین سادگی می‌توانید در خانه یک لیوان آیس‌لاته درست کنید!

برای مشاهده‌ی دقیق‌تر طرز تهیه آیس‌لاته با کپسول‌های قهوه بن‌مانو، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی «طرز تهیه آیس‌لاته با کپسول‌های قهوه بن‌مانو» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه