انواع اندازه‌ی نما و زاویه‌ی دوربین برای ساخت ویدیوهای حرفه‌ای

اگر دوست دارید همه از شما به عنوان یک کارگردان حرفه‌ای ویدیو یاد کنند، این آموزش را تماشا کنید. در این ویدیوی آموزشی شما را با انواع اندازه نما و زاویه‌ی دوربین برای ساخت ویدیوهای حرفه‌ای آشنا خواهیم کرد.

اگر یادتان باشد، در ویدیوی قبلی با عنوان «چگونه در استودیوی خانگی نورپردازی حرفه‌ای داشته باشیم؟» به تکنیک‌هایی پرداختیم که بتوانید نورپردازی را برای ضبط و فیلمبرداری یک ویدیوی حرفه‌ای به حد اعلا برسانید. اما حالا نوبت به تکنیک‌های فیلمبرداری رسیده و زمان آن شده که از تکنیک‌های فیلمبرداری برای بهتر شدن کارتان و ساخت ویدیوهای حرفه‌ای کمک بگیرید.

آشنایی با انواع اندازه نما و زاویه‌ی دوربین برای کارگردان‌های آماتور، مستندسازها و تولیدکنندگان محتوای ویدیویی بسیار حائز اهمیت است. باید بدانید چه زاویه‌ای برای فیلمبرداری از چه محصولی مناسب است تا بتوانید ویدیوی جذاب و مخاطب‌پسندی بسازید، و این موضوعی است که تلاش داریم در این ویدیو به شما آموزش دهیم.

ضمن دعوت به تماشای این ویدیو، به این نکته هم اشاره کنیم که در ویدیوی بعدی به حرکات دوربین خواهیم پرداخت. امیدواریم که از تماشای این ویدیوهای آموزشی لذت کافی را ببرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما