انواع دوربین؛ ویژگی‌ها و کاربردها

در ویدیوهای قبلی با هم آموختیم که «چگونه در استودیوی خانگی صدای حرفه‌ای ضبط کنیم؟» و «چه نورهایی برای استودیوی خانگی مناسبند؟». اما حالا پس از پرداخت به بحث نور و صدا، وقت آن رسیده که به انواع دوربین و ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم.

این که دوربین‌ها به چه دسته‌هایی تقسیم می‌شوند، ویژگی‌ منحصر به فرد هر کدام از آن‌ها چیست و از چه دوربینی باید برای چه موقعیتی استفاده کرد. در این ویدیو ابتدا به معرفی سنسور و کارکرد آن در دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری پرداخته‌ایم.

سپس رزولوشن‌ها را بررسی کرده‌ایم و در نهایت به سراغ برندهای معروف سازنده‌ی انواع دوربین رفته‌ایم: سونی، کانن، فوجی‌فیلم و نیکون که در ساخت دوربین‌های DSLR، مدیوم فرمت، فول فریم و میرورلس تبحر دارند.

در کل اگر قصد خرید دوربین دارید و نمی‌دانید که با چه بودجه‌ای، به سراغ چه برندی بروید از شما دعوت می‌کنیم که حتما این ویدیو را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. سحهر

    چقدر زود تموم شد

    تازه داشتیم گرم میشدیم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما