چگونه در استودیوی خانگی صدای حرفه‌ای ضبط کنیم؟

یکی از چالش‌های همیشگی افرادی که در خانه به تولید محتوای ویدیویی مشغولند، بحث صداست. داشتن صدای حرفه‌ای در ویدیو اهمیت بسیار زیادی دارد، خصوصا وقتی در ویدیو می‌خواهید مطلب مهمی را به مخاطبین خود آموزش دهید.

طبیعتا برای رسیدن به صدای حرفه‌ای در ویدیوها، به ترکیبی از دانش و تجهیزات خوب و باکیفیت احتیاج دارید. در این ویدیو ما تلاش داریم که مقدمات لازم را به شما آموزش بدهیم و تکنیک‌های انجام کار را با هم مرور کنیم. بسته به نوع ویدیویی که مشغول ضبط آن هستید، باید ابزار متناسب با آن را هم به کار بگیرید. مثلا در مورد ویدیوهایی که در آن مکالمه جریان دارد، توصیه می‌شود که از میکروفون‌های پادکستی و میکروفون‌های لبه یقه‌ای استفاده کنید.

اما موضوع مهم دیگر در بحث صدابرداری، آکوستیک بودن محیط است. برای ضبط ویدیو باید محل ضبط را طوری عایق‌بندی کنید که انتشار صداهای مزاحم را به حداقل برساند. همانطور که می‌دانید، صدا از طریق مولکول‌های هوا منتشر می‌شود. بنابراین برای آکوستیک کردن محیط ضبط کافیست نقاطی که هوا در آن جریان پیدا می‌کند را ببندید.

اگر می‌خواهید در مورد صدای حرفه‌ای و تکنیک‌های صدابرداری بیشتر بدانید، تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما