معرفی دوربین کانن EOS R100؛ مناسب تازه‌کارها

زمانی که صحبت از خرید دوربین کانن می‌شود، اکثر کاربران به یاد دوربین‌های DSLR می‌افتد ولی این شرکت چندین دوربین بدون آینه باکیفیت هم راهی بازار کرده است. دوربین کانن EOS R100 یکی از همین مدل‌های بدون آینه اقتصادی است که در این ویدیو آن را معرفی می‌کنیم.

دوربین کانن EOS R100 Mirrorless with RF-S 18-45mm

دوربین کانن EOS R100 بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای تازه‌کارهایی است که می‌خواهند فعالیت در زمینه‌ی تولید محتوا را آغاز کنند. همراه با این دوربین، یک بند گردنی، باتری، شارژر و کابل و لنز ۱۸-۵۵ در اختیار شما قرار می‌گیرد. دوربین با وجود اینکه بسیار کوچک است، ولی خوش‌دست محسوب می‌شود.

در مورد کیفیت ساخت دوربین کانن EOS R100 باید بگوییم که نسبت به هم‌رده‌های خود یک سر و گردن بالاتر قرار می‌گیرد. حافظه داخلی ندارد و همراه با آن کارت حافظه ارائه نمی‌شود. با توجه به اینکه از فیلمبرداری ۴K پشتیبانی می‌کند، توصیه می‌کنیم یک کارت حافظه پرسرعت و با حجم بالا خریداری کنید. باتری استفاده شده دوام خوبی دارد و با استفاده از پورت USB-C قادر هستید از پاوربانک برای تامین انرژی دوربین استفاده کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. 1

    ۱

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما