چگونه با قهوه‌ساز کمکس مدل CM-6A یک قهوه‌ی خوش‌طعم دم کنید؟

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

قهوه‌ساز کمکس یا Chemex می‌تواند یک لیوان قهوه‌ی خوش‌عطر و خوش‌طعم را برای شما آماده کند. البته باید بدانید که درست کردن این نوع قهوه نیاز به کمی مهارت و همچنین دقت دارد و نباید در روند انجام آن عجله کنید. در این ویدیو قصد داریم یک لیوان قهوه‌ی خوشمزه را به همراه دستگاه قهوه‌ساز کمکس مدل CM-6A آماده کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این دستگاه قیمت بسیار به صرفه‌ای داشته و تا ۶ کاپ قهوه برای شما آماده می‌کند. برای درست کردن یک لیوان قهوه با دستگاه کمکس، ابتدا ۱۸ گرم قهوه را آسیاب کنید. آب جوش را داخل کتل بریزید (اگر کتل نداشتید مشکلی نیست؛ می‌توانید از قوری یا کتری نیز استفاده کنید). سپس فیلتر کاغذی را تا کنید و داخل کمکس بگذارید. خبر خوب این است که فیلترهای کاغذی و آماده هم در بازار موجود هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

قهوه را داخل کمکس بریزید و بعد آب جوش را به قهوه اضافه کنید. نکته‌ی مهم و قابل توجه این است که این کار را باید در ۳ مرحله انجام دهید و اگر در یک مرحله آن را خلاصه کنید، قهوه‌ی شما عطر خوبی از خود آزاد نمی‌کند و درست دم نمی‌کشد.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر قهوه‌ساز کمکس مدل CM-6A و نحوه‌ی درست کردن قهوه با آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه