طرز تهیه اشترودل شکلاتی؛ خوش‌عطر و خوشمزه

۲۸ تیر ۱۴۰۱

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که در خیابان عطر اشترودل‌های شکلاتی شما را به خود جذب کرده باشد. در این ویدیو از آموزش‌های آشپزی تصویری دیجی‌کالا مگ طرز تهیه اشترودل شکلاتی را به شما آموزش می‌دهیم که تنها با ۳ قلم مواد و در زمان کوتاهی می‌توانید آن را آماده کنید. این شیرینی جذاب را می‌توانید به عنوان صبحانه یا میان‌وعده میل کنید و از طعم خوشمزه‌ی آن لذت ببرید.

خرید مواد لازم از دیجی‌کالا جت

مواد لازم

مواد مقدار
خمیر هزارلای آماده به مقدار لازم
شکلات به مقدار لازم
زرده تخم‌مرغ به مقدار لازم

طرز تهیه اشترودل شکلاتی

  1. خمیر هزارلای آماده را از سه ساعت قبل از فریزر به یخچال انتقال دهید تا یخ‌زدایی شود.
  2. حالا خمیر را روی کاغذ روغنی داخل سینی فر باز کنید.
  3. یک عدد شکلات تلخ یا شیرین را بسته به ذائقه‌ی خود را وسط خمیر قرار دهید و با چاقو و یا رولت اطراف آن را برش بزنید.
  4.  حالا قسمت بالای خمیر را روی شکلات قرار دهید و دو طرف خمیر را طبق فیلم روی هم قرار دهید. اگر خمیر شما گرم شد، آن را داخل یخچال قرار دهید تا خنک شود. سپس با زرده تخم‌مرغ آن را رومال کنید.
  5. فر را از نیم‌ساعت قبل با دمای ۲۰۰ درجه روشن کنید تا داغ شود. اشترودل را در طبقه وسط فر قرار دهید. پانزده دقیقه‌ی اول دمای فر ۲۰۰ تا ۲۲۰ درجه باشد تا لایه‌ها کامل بپزند. پانزده دقیقه‌ی دوم دمای فر را روی ۱۸۰ درجه قرار دهید. در انتها می‌توانید با پودر قند آن را تزئین کنید.
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه