بررسی بردگیم وقایع‌نگاری جنایت؛ قتل‌های دیجیتالی

بازی وقایع‌نگاری جنایت (Chronicles of Crime)، همانطور که از اسمش پیداست یک بردگیم کارآگاهی است. بازی‌کننده‌ها طی بازی، با استفاده از یک اپ و تخته و کارت‌های شخصیت‌ها و آیتم‌ها، باید سناریوهای مختلفی را پیش بگیرند و جنایت‌های مختلفی را حل کنند. آرین در بررسی امروز خود، به این بازی می‌پردازد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها در ابتدا اپ بازی را باز می‌کنند و سناریو مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند. سپس داستان بازی در اپ دنبال می‌شود. با استفاده از اپ، هر عنصر روی تخته که یک کد دارد، اسکن می‌شود و داستان‌ها و سرنخ‌های مختلفی را رو می‌کند. نکته اینجاست که اپ می‌تواند آپدیت شود و بازی را در طول زمان با داستان‌های مختلف و متنوعی تجربه کرد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم وقایع‌نگاری جنایت (Chronicles of Crime) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما