بررسی کتری قهوه کلود کتل مدل Coffee break؛ کیفیت و ساخت عالی

اولین قدم برای درست کردن قهوه‌های موج سوم یا قهوه‌های دمی به صورت اصولی، داشتن یک کتل است. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم کتری قهوه کلود کتل مدل Coffee break را به شما معرفی کنیم. در ادامه با بررسی این محصول همراه ما باشید.

کتری قهوه کلود کتل مدل Coffee break

این کتل طراحی خاص و منحصر به فردی دارد. روی درب آن یک دماسنج تعبیه شده که دمای آب داخل کتل را با کمترین خطا به شما نشان می‌دهد. دهنه‌ی خروجی کتل بلند و باریک است و به دلیل این موضوع، این اجازه را به شما می‌دهد تا آب را به آرامی و کنترل شده روی قهوه بریزید. یک دسته‌ی پلاستیکی و محکم برای آن طراحی شده و گنجایش آن هم ۱/۲ لیتر است. حالا اگر بخواهید با این کتل یک قهوه‌ی فرانسه درست کنید؛ یک تا ۳ قاشق غذاخوری قهوه را داخل لیوان بریزید. منتظر بمانید آب داخل کتل به دمای مورد نظر یعنی ۹۲ درجه برسد. بعد به آرامی آب جوش را روی قهوه بریزید. کتری قهوه کلود کتل مدل Coffee break طراحی بسیار خوب و باکیفیتی دارد و می‌تواند خرید باارزشی باشد.

برای بررسی بهتر کتری قهوه کلود کتل مدل Coffee break و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما