بررسی انواع قهوه‌ساز و تفاوت بین آن‌ها؛ نکاتی که برای خرید باید بدانید

۸ آبان ۱۴۰۲

علاقه‌مندان به قهوه می‌دانند که خوردن یک لیوان قهوه در ابتدای روز تا چه اندازه می‌تواند انرژی دهنده باشد. خوردن یک لیوان قهوه مانند یک جرقه می‌ماند که ذهن شما را برای شروع یک روز سخت آماده می‌کند. اگر دوست دارید که یک قهوه‌ساز داشته باشید و خودتان هرروز قهوه‌ی تازه و خوش‌طعم درست کنید، لازم است تا برخی نکات را برای خرید یک قهوه‌ساز در نظر بگیرید. در این ویدیو انواع مختلف قهوه‌ساز و تفاوت‌هایشان را با شما بررسی خواهیم کرد.

قهوه ساز بوش مدل TKA8633

اول از همه باید بدانید که قهوه‌سازها بر اساس روش آماده سازی قهوه دسته‌بندی می‌شوند. برای مثال، اسپرسو را توسط دستگاه اسپرسوساز باید درست کنید یا قهوه‌های دمی توسط قهوه‌سازی آماده می‌شوند که با ریختن آب داغ روی پودر قهوه که داخل فیلتر فلزی یا کاغذی قرار دارد، به آرامی با نیروی جاذبه درون قوری ریخته می‌شوند.

یکی از تفاوت‌های اصلی بین قهوه‌سازها با اسپرسوسازها، این است که قهوه‌سازها حجم بیشتری از قهوه، یعنی حدودا ۱۸۰ تا ۲۴۰ میلی‌لیتر قهوه را در اختیار شما قرار می‌دهند، اما اسپرسوسازها بین ۳۰ تا ۶۰ میلی‌لیتر اسپرسو را برای شما آماده می‌کنند.

برای بررسی کامل‌تر انواع قهوه‌ساز و تفاوت بین آن‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی «بررسی انواع قهوه‌ساز» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Avatar Ario

  پس قهوه ساز دله عربی چی یادت رفت

 2. Avatar جواد اسدي

  سلام

  چون دیدم پاسخگویی به سوالات رو در پایان کلیپ عنوان کرده بودید، میپرسم:

  برای مصرف خونگی به طور مثال دو تا چهار فنجان قهوه روزانه، چه برند (در صورت معذوریت از توصیه نام، لطفا نوع بفرمایید ) اسپرسوساز رو توصیه می کنید؟ حتی المقدور سه گزینه معرفی بفرمایید، هزینه اقتصادی، متوسط و بدون توجه به هزینه

  با توضیحات شما به نظر میرسه استفاده از قرص غیر اقتصادی هست و احتمالا باید آسیاب قهوه هم تهیه بشه
  درست متوجه شدم؟

  متشکرم از زمانی که برای پاسخگویی خواهید گذاشت

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه