بررسی قهوه‌ساز مدل ACM009؛ طراحی خوب و کاربردی

در بازه‌ی قیمتی ۲ میلیون تومان می‌توان گفت که هیچ اسپرسوسازی وجود ندارد؛ اگر هم وجود داشته باشد قاعدتا کیفیت بسیار پایین و ضعیفی دارند. در این ویدیوی تلنت قصد داریم قهوه‌ساز مدل ACM009 را به شما معرفی کنیم که در همین رنج قیمتی بوده و در واقع یک اسپرسوساز همراه است که قابلیت‌های بسیار جالبی دارد. در ادامه با بررسی آن همراه ما باشید.

قهوه ساز مدل ACM009

نام این اسپرسوساز، In-car coffee maker است و در دو رنگ قرمز و مشکی تولید و عرضه شده است. قدرت این دستگاه ۸۰۰ وات بوده و از برق مستقیم و غیرمستقیم تغذیه می‌کند. کار کردن با این دستگاه بسیار راحت است. قسمت بالایی دستگاه یک مخزن آب جوش وجود دارد که باید داخل آن آب بریزید و بعد درب را به خوبی کیپ کنید. در قسمت پایینی یک لیوان مخصوص وجود دارد که می‌توانید عصاره‌ی قهوه را داخل آن بریزید. یک پیچ وجود دارد که با باز کردن آن یک بسته‌ی مخصوص نسپرسو برای آن طراحی شده است؛ کپسول نسپرسو را داخل جای مشخص شده بگذارید و دستگاه را ببندید. سیم را طبق ویدیو به دستگاه و سری دیگر را به فندک ماشین متصل کنید. در نهایت دکمه‌ی دستگاه را برای چند ثانیه نگه دارید.

برای بررسی بهتر قهوه‌ساز مدل ACM009 و آشنایی کامل‌تر با جزئیات و کارایی آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما