بررسی میکروفون کامیکا CVM-VS09TC؛ میکروفون عالی برای گوشی

اگر به دنبال تولید محتوا هستید، بدون شک باید به کیفیت صدای ضبط شده هم توجه نشان دهید. اگر با استفاده از گوشی می‌خواهید کار تولید محتوا را انجام دهید، می‌توانید از میکروفون‌های ساخته شده برای گوشی‌های هوشمند بهره ببرید. میکروفون کامیکا CVM-VS09TC یکی از همین میکروفون‌های مناسب برای گوشی‌های اندرویدی است که البته مدل CVM-VS09MI برای آیفون‌ها به فروش می‌رسد. آیا این میکروفون می‌تواند صداهای باکیفیتی ضبط کند؟ در ادامه همراه ما باشید.

میکروفن کامیکا مدل CVM-VS09MI
میکروفن  کامیکا مدل CVM-VS09TC

این میکروفون به طور مستقیم به پورت شارژ گوشی وصل می‌شود و بدون نیاز به هیچ کار اضافه‌ای، می‌توانید فرایند ضبط صدا با میکروفون را آغاز کنید. یک پاپ فیلتر هم در جعبه‌ی میکروفون قرار دارد که برای مهار حروف پرتابی مانند پ می‌توانید از آن استفاده کنید. به راحتی می‌توانید زاویه‌ی کپسول اصلی ضبط صدا را تغییر دهید و بنابراین برای ضبط ویدیو‌های سلفی می‌توانید از آن بهره ببرید.

همانطور که در این ویدیو نشان داده شده، میکروفون کامیکا CVM-VS09TC در محیط بیرونی هم عملکرد خوبی دارد و صدای تمیزی در اختیار شما قرار می‌دهد. همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، این میکروفون در دو مدل USB-C و لایتنینگ راهی بازار شده است. باید خاطرنشان کنیم با توجه به حساسیت بالای میکروفون، بهتر است هنگام ضبط صدا، حجم صدای خود را از حالت عادی پایین‌تر بیاورید و یا اینکه میکروفون را در فاصله‌ی بیشتر از نیم متر قرار دهید. این میکروفون حتی خروجی هدفون برای مانیتورینگ صدا هم در اختیار شما قرار می‌دهد که این یعنی برای ضبط پادکست‌های یک نفره هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

بنابراین روی هم رفته میکروفون باکیفیتی است که می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. به همین خاطر خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما