بررسی ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435 (قسمت دوم)

در ویدیوهای قبلی تلنت ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435 را به شما معرفی کرده بودیم. این محصول بسیار کاربردی بوده و از آن برای خرد کردن مواد، هم زدن و خشک کردن سبزیجات می‌توان استفاده کرد. در این قسمت از ویدیوی تلنت قصد داریم بخش همزن این دستگاه را بیشتر بررسی کنیم.

ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435

اگر در خانه شیرینی یا کیک می‌پزید، ویژگی همزن این ابزار آشپزی می‌تواند برایتان کارآمد باشد. این محصول به نسبت همزن‌های برقی هزینه‌ی کمتری دارد و تا حدودی می‌تواند کارتان را راه بیندازد. به نسبت یک همزن و خردکن دستی، حجم نسبتا خوبی داشته و با چند بار فشار دادن اهرم، تمام مواد غذایی را برایتان مخلوط می‌کند.

کلیدی که روی درب محصول می‌بینید برای قفل کردن اهرم است تا بعد از استفاده، فضای کمتری را در کابینت شما اشغال کند. جنس تمام قطعات پلاستیکی هستند، اما تیغه‌ی خردکن استیل بوده و کیفیت خوبی هم دارد. به طور کلی با هزینه‌ای که می‌کنید، این دستگاه ۳ عملکرد خردکن،‌ همزن و آبکش را برایتان فراهم می‌کند که می‌تواند کاربردی باشد.

برای بررسی بهتر ابزار آشپزی مدل سالادساز مدل AF1435، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما