طرز تهیه فرنچ تست کورن‌فلکس؛ آسان و خوشمزه

۴ مرداد ۱۴۰۱

خوردن یک صبحانه‌ی خوشمزه، انرژی کافی را برای شروع روز به شما می‌دهد. فرنچ تست‌ها نیز یکی از محبوب‌ترین صبحانه‌ها در جهان هستند که امکان ندارد آن را دوست نداشته باشید. اگر دوست دارید یک غذای آسان و در عین حال خوش‌طعم برای صبحانه آماده کنید، فرنچ تست کورن‌فلکس یکی از بهترین پیشنهادها برای شماست. در این ویدیو از آموزش‌های آشپزی تصویری دیجی‌کالا مگ طرز تهیه فرنچ تست کورن‌فلکس را به شما آموزش می‌دهیم که در زمان کوتاهی می‌توانید آن را آماده کنید.

خرید مواد لازم از دیجی‌کالا جت

مواد لازم

مواد مقدار
نان تست به مقدار لازم
موز  به مقدار لازم
شکلات تلخ و شیرین  به مقدار لازم
تخم‌مرغ یک عدد
شکر دو قاشق غذاخوری
وانیل یک‌دوم قاشق چای‌خوری
دارچین یک قاشق چای‌خوری
شیر نصف پیمانه
کورن‌فلکس یک پیمانه
کره به مقدار لازم

طرز تهیه فرنچ تست کورن‌فلکس

  1. یک نان تست را برداشته چند حلقه‌ی موز روی آن قرار دهید و به دلخواه مقداری شکلات تلخ یا شیرین را روی موزها قرار دهید و نان تست بعدی را روی آن قرار دهید.
  2. یک عدد تخم‌مرغ، دو قاشق غذاخوری شکر، یک دوم قاشق چای‌خوری وانیل، یک قاشق چای‌خوری دارچین را مخلوط کرده و نصف پیمانه شیر را هم اضافه کرده و هم بزنید تا مخلوط شود.
  3. یک پیمانه کورن‌فلکس را با دست کمی خرد کنید.
  4. نان‌ها را اول داخل ترکیب شیر و تخم‌مرغ و سپس داخل کورن‌فلکس‌ها بزنید و دو طرف آن را داخل کره سرخ کنید.
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه