بررسی کول‌پد دیپ کول DP-N214A5-UPAL؛ معمولی با فن ضعیف

کول‌پد‌ها در بین کاربران لپ‌تاپ‌ها طرفداران زیادی دارند زیرا با خنک کردن بدنه‌ی لپ‌تاپ، عملکرد این دستگاه‌ها را بهبود می‌بخشند. در این ویدیو کول‌پد دیپ کول DP-N214A5-UPAL را بررسی می‌کنیم که در بازار ایران تا حدی با استقبال روبرو شده است.

پایه خنک کننده  لپ تاپ دیپ کول مدل DP-N214A5-UPAL 2022

برای بدنه‌ی این کول‌پد از پلاستیک مات استفاده شده و در کل با بدنه‌ی نسبتا خوش‌ساختی روبرو هستیم. برای تنظیم شیب لپ‌تاپ می‌توانید از بین ۵ شیب مختلف دست به انتخاب بزنید. در این کول‌پد دو فن بزرگ تعبیه شده که البته جریان هوای تولید شده توسط این فن‌ها چندان زیاد نیست. در کل قبل از خرید کول‌پد، باید ببینید ورودی هوای موجود در کجای بدنه‌ی لپ‌تاپ قرار دارد و بر این اساس دست به خرید بزنید. به همین خاطر فن‌های لپ‌تاپ باید زیر حفره‌ها یا فن‌های لپ‌تاپ باشند.

کول‌پد دیپ کول DP-N214A5-UPAL برای تامین انرژی طبیعتا از یک کابل USB-A استفاده می‌کند که می‌توانید آن را به لپ‌تاپ وصل کنید. البته این کابل در ازای اشغال یک پورت از لپ‌تاپ، یک پورت دیگر در اختیار شما قرار می‌دهد. در کل این کول‌پد ویژگی خاصی ندارد و بنابراین نمی‌توانیم خرید آن را توصیه کنیم. اما اگر می‌خواهید یک کول‌پد لپ‌تاپ شما را به‌خوبی خنک کند، خرید دیپ کول مدل Multi Core X8 را توصیه می‌کنیم. این مدل دارای ۴ فن است که قدرت بالایی دارند و در ضمن می‌توانید سرعت این فن‌ها را هم تنظیم کنید.

پایه خنک کننده دیپ کول مدل Multi Core X8
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. محمد

    سلام سپهر جان ، بنده لپتاپم tuf gaming fx517zc هست ، فن هاش بالای لپتاپ هست لطفا یه مدل معرفی میکنید که فن هاش بالا قرار داده باشه و قدرت خنک کنندگیش هم خوب باشه ، این مدل از دیپ کول فناش پایینه ، قیمتشم از پونصد تا هفتصد تومن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما