آیا شارژ سریع به باتری گوشی آسیب می‌رساند؟

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

فناوری شارژ سریع این روزها به یکی از ترندهای مهم دنیای گوشی‌ها تبدیل شده و بسیاری از برندها با معرفی شارژرهای ۱۰۰ واتی و ۱۲۰ واتی و رقم‌های بالاتر، به برندهای دیگر فخر می‌فروشند و این ویژگی را به یکی از برگ‌های برنده خود در بازار تبدیل کرده‌اند.

شارژ سریع در ابتدا منحصر به گوشی‌های لوکس پرچم‌دار بود، اما این فناوری رفته رفته به قدری فراگیر شد که امروز در بسیاری از گوشی‌های میان‌رده هم شاهد آن هستیم. به طوری که بسیاری از کاربران، بین دو گوشی با سخت‌افزار مشابه موردی را انتخاب می‌کنند که شارژ ۰ تا ۱۰۰ را در مدت‌ زمان کوتاه‌تری طی کند.

اما اینجا سؤالی به وجود می‌آید: آیا شارژ سریع باتری گوشی را از حالت نرمالش خارج نمی‌کند؟ آیا این فشار غیرعادی سبب نمی‌شود که عمر باتری گوشی سریع‌تر به اتمام برسد؟ در کمال تعجب، باید به شما بگوییم که پاسخ منفی است و در شرایط فعلی که هنوز فناوری جدیدتری جایگزین باتری‌های لیتیوم یونی نشده، شارژ سریع تنها چیزی است که باعث شده قطر گوشی‌ها نازک بماند.

اگر می‌خواهید درباره‌ی این موضوع بیشتر بدانید و به اهداف پشت پرده‌ی این فناوری پی ببرید، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم. ضمنا خوشحال می‌شویم نظر شما را هم درباره‌ی فناوری فست شارژ بدانیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه