بررسی اسپرسوساز دولچه گوستو مدل Piccolo؛ طراحی و ساخت باکیفیت

در این ویدیوی تلنت قصد داریم اسپرسوساز دولچه گوستو مدل Piccolo را با شما بررسی کنیم. این دستگاه کیفیت بسیار خوبی دارد، اما یک نکته‌ی منفی درباره‌ی آن این است که فقط با کپسول‌های مخصوص خودش کار می‌کند. کپسول‌های این دستگاه در خانواده‌ی قهوه‌ها تنوع بسیار بالایی دارند، اما قیمتشان هم تقریبا زیاد است که شاید به‌صرفه نباشد. در هر صورت در ادامه با بررسی این اسپرسوساز همراه ما باشید.

اسپرسو ساز دولچه گوستو مدل Piccolo

طراحی این دستگاه همان‌طور که در ویدیو می‌توانید ببینید، شبیه به یک پنگوئن است و اگر بتوانید کپسول‌های این دستگاه را تهیه کنید، کار کردن با آن بسیار راحت خواهد بود. کپسول‌های این اسپرسوساز قیمت بسیار بالایی دارند. این دستگاه به کمک کپسول‌های خاصش که فقط مختص خودش طراحی می‌شوند،‌ کاپوچینوهای بسیار خوبی آماده می‌کند؛ یک کپسول برای شیر کاپوچینو و یک کپسول هم جداگانه برای قهوه استفاده می‌شود. فشار بخار این اسپرسوساز ۱۵ بار بوده، مخزن آن ۹۰۰ میلی‌لیتر حجم دارد و توان دستگاه هم ۱۵۰۰ وات است.

فاصله‌ی لیوان و نازل دستگاه قابل تنظیم است. اگر با قسمت هزینه‌ی کپسول‌های این دستگاه مشکلی ندارید، با خرید این دستگاه می‌توانید از قهوه‌ی خود لذت ببرید. اما از آن‌جایی که کپسول‌ها خیلی سخت پیدا می‌شوند، ممکن است خرید به‌صرفه‌ای نباشد.

برای بررسی بهتر اسپرسوساز دولچه گوستو مدل Piccolo، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما