بررسی کیبورد ردراگون ELITE K530 PRO؛ جذاب و کم‌نظیر

کیبورد ردراگون ELITE K530 PRO در یک کلام تمام انتظارات یک گیمر را برآورده می‌کند و به همین خاطر مورد استقبال گسترده‌ای قرار گرفته است. در این ویدیو به تمام مزایای این محصول می‌پردازیم.

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل DRACONIC ELITE K530 PRO OG,GY & BK

این یک کیبورد ۶۰ درصدی است و بنابراین فقط از کلید‌های ضروری برای تایپ کردن بهره می‌برد. در کل تعداد کلید‌ها ۶۱ عدد است و بنابراین برای کاربرانی که به کیبورد‌های جمع‌و‌جور علاقه دارند، گزینه‌ی بسیار خوبی محسوب می‌شود. البته باید خاطرنشان کنیم که طبیعتا برخی کاربران به کلید‌های بیشتری نیاز دارند و بنابراین با توجه به نیاز خود باید دست به انتخاب بزنید. در این میان خوشبختانه با نگه داشتن کلید Fn، می‌توانید با فشردن کلیدهای اعداد، عملکرد کلید‌های F1 تا F12 را تجربه کنید. همین موضوع برای چند مورد از سایر کلیدها هم صدق می‌کند.

این کیبورد طبیعتا یک مدل مکانیکال است و با سوئیچ‌های قرمز رنگ خود برند ردراگون به دست شما می‌رسد. سوئیچ‌ها از نوع خطی هستند و در نتیجه علاوه بر اینکه حس کلیکی بودن را منتقل نمی‌کنند، صدای زیادی هم به وجود نمی‌آورند. برای خرید این کیبورد می‌توانید از بین چند رنگ دست به انتخاب بزنید که تفاوت آن‌ها مربوط به رنگ تعدادی از کلید‌ها است. کیبورد ردراگون ELITE K530 PRO مانند دیگر کیبورد‌های مکانیکال، تعویض کلید‌ها را امکان‌پذیر کرده است.

ساده بودن تعویض خود سوئیچ‌ها هم یکی دیگر از مزایای آن به حساب می‌آید. بنابراین مثلا می‌توانید برای برخی از کلیدها، از سوئیچ‌های موردنظر خود استفاده کنید تا حس بهتری را انتقال دهند. در جعبه‌ی این کیبورد، دو ابزار ساده برای تعویض کلیدها و سوئیچ‌ها قرار دارد تا به سادگی انجام این کار برای تمام کاربران امکان‌پذیر شود. همچنین ۴ سوئیچ اضافی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا اگر مثلا برای سوئیچ‌ها مشکلی ایجاد شد، به راحتی آن‌ها را تعویض کنید.

این یک کیبورد بی‌سیم است که از طریق دو تکنولوژی می‌تواند به سیستم وصل شود. مورد اول دانگلی است که همراه با آن ارائه می‌شود. همچنین می‌توانید آن را به طور همزمان با بلوتوث به دو دستگاه وصل کنید. علاوه بر این موارد، حتی می‌توانید به صورت با سیم هم از آن بهره ببرید. بنابراین برای استفاده از این کیبورد در موقعیت‌های مختلف عملا محدودیتی نخواهید داشت.

اگر نگران کیفیت ساخت کیبورد هستید، باید بگوییم که بدنه‌ی کیبورد کیفیت ساخت معمولی دارد ولی خود کلیدها از کیفیت ساخت بسیار خوبی بهره می‌برند. از نظر نورپردازی هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد و به راحتی قادر به شخصی‌سازی این مشخصه هستید.

در نهایت اگر دنبال یک کیبورد مکانیکال ۶۰ درصدی هستید، کیبورد ردراگون ELITE K530 PRO بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است که با وجود کیفیت فوق‌العاده، با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد. بنابراین قطعا خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما