بررسی قهوه دمی چکه‌ای دونیسی؛ فوری با قیمت مناسب

اگر دستگاه قهوه‌ساز، اسپرسوساز یا موکاپات در دسترس ندارید، قهوه‌های دمی و چکه‌ای می‌توانند گزینه‌های مناسب و سریعی برای شما باشند. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم قهوه دمی چکه‌ای دونیسی را به شما معرفی کنیم که یک پک ۱۸ عددی بوده و

قهوه دمی چکه ای دونیسی مجموعه 18 عددی

این محصول شامل ۳ پک کامل مناسب صبح، ظهر و شب با نام‌های Good Morning ،Good Afternoon و Good Evening است. قهوه‌هایی که در پک صبح بخیر هستند کافئین بالایی دارند و عطر و طعم آن‌ها یادآور آجیل و شکلات تلخ هستند. طعم ترشی این قهوه‌ها کم بوده و این‌طور که پیداست درصد کمی از این قهوه روبوستا است.

پک ظهر بخیر کافئین نسبتا بالایی دارد و طعم آن شما را به یاد شکلات شیری و انواع مغزها می‌اندازد و اسیدیته‌ی چندان بالایی هم ندارد. پک عصر بخیر کافئین نسبتا کمی دارد و طعم آن یادآور طعم میوه‌های خشک و ادویه‌های معطر است. اسیدیته‌ی این قهوه نسبتا متوسط بوده و می‌توان گفت که درصد بیشتری از این قهوه عربیکا است. داخل هر بسته ۶ عدد دریپ بگ وجود دارد که جمعا ۱۸ ساشه می‌شود.

برای بررسی بهتر قهوه دمی چکه‌ای دونیسی و آشنایی بیشتر با جزئیات و کیفیت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما