بررسی مینی فرز ادون؛ سبک و مناسب ظریف‌کاری

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

برای کارهای مانند برش و سنباده زدن فلزات، یکی از گزینه‌های موجود دستگاه فرز است. این ابزار در گونه‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود که مینی ‌فرز یکی از آن‌ها محسوب می‌شود. در این ویدیو مینی فرز ادون مدل AG115-BY103 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بدنه‌ی دستگاه از جنس پلاستیک است و به نظر می‌رسد مقاومت بالایی در برابر ضربات ندارد. سرعت حرکت آزاد ۱۰ هزار دور در دقیقه و توان آن ۸۰۰ وات است. وزن این دستگاه به ۲ کیلوگرم می‌رسد. دو طرف دستگاه محل قرارگیری زغال دیده می‌شود که در صورت تمام شدن، می‌توانید از زغال یدکی که همراه دستگاه ارائه می‌شود، استفاده کنید.

برخی افراد مهره را با دست می‌بندند و با آچار آن را سفت نمی‌کنند. در واقع از قدرت خود دستگاه برای بستن بهره بهره می‌برند. با وجود اینکه چنین کاری در بسیاری از اوقات جواب می‌دهد، اما در هر صورت نمی‌توانیم خطرناک بودن آن را کتمان کنیم. برای سفت کردن مهره هم بهتر است تعادل را رعایت کنید و بیش از حد آن را محکم نکنید.

برای بستن صفحه، باید گیربکس قفل شود که کلید مشکی قرار گرفته در بخش پشتی شفت، چنین کاری را انجام می‌دهد. مینی فرز ادون قابلیت کنترل تنظیم سرعت ندارد و فقط در دو حالت خاموش یا روشن می‌تواند قرار بگیرد. به طور کلی توصیه می‌کنیم برای استفاده از آن، همواره از عینک و دستکش بهره ببرید.

برای جمع‌بندی باید بگوییم که مینی فرز ادون کوچک، سبک و کاربردی است و بهتر است برای ظریف‌کاری مورد استفاده قرار بگیرد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۶۰۰ هزار تومان، قادر به خرید این مینی فرز از فروشگاه دیجی‌کالا هستید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه