بررسی اره افقی بر دی‌ال‌تی‌سی؛ قابل شارژ و خوش‌دست

۵ شهریور ۱۴۰۱

اگر به دنبال برش متریال‌های مختلف هستید، بهتر است از بین اره‌های افقی بر دست به انتخاب بزنید. برخلاف تصور برخی افراد، این نوع اره‌ها فقط مناسب چوب نیستند و برای برش موادی مانند پلاستیک و فلز هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این ویدیو مجموعه ۶ عددی اره افقی بر دی‌ال‌تی‌سی مدل ۳۶v را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

مانند بسیاری از ابزارهای صنعتی، این محصول درون یک کیف BMC مقاوم قرار دارد. همراه با این محصول ۴ عدد تیغه و ۲ باتری هم دریافت می‌کنید. بدنه‌ی دستگاه از جنس پلاستیک فشرده است و روی دسته شاهد روکش سیلیکونی هستیم. هرچقدر کلید پدالی دستگاه را بیشتر فشار دهید، سرعت اره افزایش پیدا می‌کند. یک کلید قفل سوئیچ هم در بدنه دیده می‌شود. این کلید دستگاه را در حالت روشن ثابت نگه نمی‌دارد بلکه برای جلوگیری از تماس تصادفی با کلید پدالی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در بخش پایینی یک قسمت برای وصل کردن بند آویز وجود دارد که البته باید چنین بندی را جداگانه خریداری کنید. بستن تیغه‌ی اره بسیار راحت است و نیازی به آچار ندارید. همانطور که گفتیم، در کنار دستگاه ۴ تیغه‌ی اره هم ارائه می‌شود. سه تا از این تیغه‌ها برای چوب هستند و یکی از آن‌ها برای فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای بسیاری از کاربران تفاوت اره‌های زنجیری با مدل‌های افقی بر مشخص نیست. اره‌های زنجیری برای برش‌های سنگین مانند تنه‌های درخت‌ها استفاده می‌شوند. اما برای برش‌های سبک، بهتر است به سراغ اره‌های افقی بر بروید.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که اره افقی بر دی‌ال‌تی‌سی از قدرت نسبتا خوبی برخوردار است و در ضمن باید به باتری قابل شارژ هم اشاره کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه