بررسی هندزفری ایفورج MA-104؛ ارزان‌قیمت و مناسب گیمرها

۴ مهر ۱۴۰۲

اگر به دنبال خرید هدفون سیمی با ظاهر جذاب برای گیمرها هستید، هندزفری ایفورج MA-104 به احتمال زیاد می‌تواند توجه شما را جلب کند. این هدفون ارزان‌قیمت، در دیجی‌کالا به‌شدت پرفروش است و در کنار ثبت بیش از ۱۷۰۰ کامنت اکثرا مثبت در مورد آن، ۸۵ درصد از خریداران هم خرید آن را به دیگران توصیه کرده‌اند. در ادامه این هدفون را بررسی می‌کنیم.

هندزفری ایفورج مدل MA-104

در نگاه اول، طراحی جذاب این هدفون مورد توجه گیمرها قرار می‌گیرد و در این زمینه حرف زیادی برای گفتن دارد. هندزفری ایفورج MA-104 از سری‌های سیلیکونی بهره می‌برد و بنابراین می‌تواند خیلی خوب در گوش قرار بگیرد. از سوی دیگر به لطف همین طراحی، صدای محیط کاهش پیدا می‌کند و به اصطلاح حذف نویز غیرفعال خوبی دارد.

همراه با هندزفری ایفورج MA-104، یک جفت سری سیلیکونی اضافه در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در این زمینه محدودیت نداشته باشید. برای خرید این محصول می‌توانید از بین رنگ‌های مختلف دست به انتخاب بزنید. در مسیر کابل با کنترلر صدا روبرو هستیم که در کنار افزایش و کاهش صدا، برای قبول و رد تماس تلفنی استفاده می‌شود.

بر روی سیم این هدفون، یک روکش قرار گرفته که در کنار بالا بردن ضخامت، مقاومت آن را هم افزایش داده است. به لطف همین کار، در این محدوده‌ی قیمتی یکی از بهترین کابل‌ها را دارد و خیال کاربر را از این نظر راحت می‌کند. حالا باید به سراغ کیفیت صدا و کیفیت میکروفون برویم.

کیفیت صدای این هدفون عالی است و تفکیک صدای خیلی خوبی دارد. میکروفون هم با توجه به قیمتی که برای خرید هندزفری ایفورج MA-104 می‌پردازید، کیفیت بسیار خوبی دارد. بنابراین روی هم رفته در این محدوده‌ی قیمتی، هندزفری ایفورج MA-104 یکی از بهترین‌ها است و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه