بررسی فرمان بازی یورو کوانتوم ۵in1؛ افزایش لذت ماشین‌سواری در بازی

۲۹ خرداد ۱۴۰۱

برخی گیمرها که به بازی‌های سبک اتومبیل‌رانی و ریسینگ علاقه‌ی زیادی دارند، برای تجربه‌ی بهتر به استفاده از فرمان و پدال بازی روی می‌آورند. در این زمینه تنوع زیادی در بازار وجود دارد که با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید از بین مدل‌های متنوع دست به انتخاب بزنید. یکی از این مدل‌ها فرمان بازی یورو کوانتوم ۵in1 است که در این ویدیو آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همین ابتدا باید بگوییم که این فرمان ساخت چین است و با استفاده از پورت USB به طور رسمی با PS4، PS3، XBOX One، SWITCH و PC سازگاری دارد. البته برای PC باید درایور را هم نصب کنید. در ضمن به منظور وصل کردن پدال به فرمان باید از یک سیم مشابه سوکت تلفن بهره ببرید.

خوشبختانه طول کابل USB فرمان حدود ۳ متر است که به شما اجازه می‌دهد به اندازه‌ی کافی از مانیتور یا تلویزیون فاصله بگیرید. یک پورت USB روی پایه‌ی فرمان دیده می‌شود که باید کنترلر کنسول را به آن وصل کنید تا به عنوان دسته اصلی شناخته شود. روی هم رفته مواد استفاده شده برای این فرمان چندان باکیفیت نیست و همچنین چرخش آن هم در حد نیم‌دور است که احتمالا برخی کاربران از این مشخصه ناراضی خواهند بود. اما در عوض پدال‌ها عملکرد بسیار خوبی دارند و بازی خیلی سریع به آن‌ها واکنش نشان می‌دهد.

در کنار فرمان چیزی شبیه به دنده دیده می‌شود که در حقیقت ترمز دستی به حساب می‌آید. در عوض می‌توانید از دنده‌ی قرار گرفته در پشت فرمان استفاده کنید. گفتنی است دکمه‌های متعددی روی فرمان قرار دارند. این دکمه‌ها خشک هستند و چندان روان نیستند اما کار خود را به خوبی انجام می‌دهند.

طبق بررسی‌های صورت گرفته، این فرمان اصلا مناسب بازی GTA نیست ولی برای بازی Gran Turismo هم فرمان و هم پدال بسیار عالی عمل می‌کنند. همچنین نباید قابلیت بازخورد لرزشی را از قلم بیندازیم که لذت بازی را دوچندان می‌کند. در کل فرمان بازی یورو کوانتوم ۵in1 با قیمت حدودا ۴ میلیون، ارزش خرید دارد و لذت ماشین‌‌سواری در بازی را چند برابر می‌کند. برای آشنایی با تمام نقاط قوت و ضعف این محصول، توصیه می‌کنیم این ویدیو را از دست ندهیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه