کاوش در بیکران‌ها؛ چطور می‌توانیم به اعماق فضا برویم؟

۲۵ مهر ۱۴۰۰

بیش از چهل سال پیش، در سال ۱۹۷۷ میلادی ناسا دو فضاپیمای Voyager یک و دو را به فضا فرستاد. این دوقلوهای فضایی علاوه بر رصد زحل و مشتری، مأموریت دیگری هم بر عهده داشتند: ارسال پیام‌هایی از ساکنان زمین به فضا و پخش آن در این محیط بیکران، به امید اینکه موجودات فضایی آن را بشنوند و به ما پاسخ بدهند.

چند سال پیش فضاپیمای Voyager 2 بالاخره موفق شد از مرز منظومه شمسی خارج شود و تنها ساخته دست بشر باشد که بعد از چهل و چند سال سفر، بتواند به چنین نقطه‌ای برسد. اما این به معنای آن نیست که ما هم می‌توانیم به چنین سفرهایی برویم چرا که ممکن است عمرمان به چنین موضوعی قد ندهد.

پس چطور می‌شود به اعماق بیکران فضا سفر کرد؟ چه محدودیت‌هایی را باید از سر راه برداشت که انجام چنین سفرهای فضایی ممکن شود؟ در این ویدیو به طور کامل برایتان توضیح می‌دهیم. پس تماشای آن را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar ارمین

    سلام عالی وقت وویجر ۱ هنوز از پرتابش چند هزار سال نمیگذری اما با عالییی

  2. Avatar TJ's

    عالی بود مثل همیشه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه