پنج نکته‌ی مهم برای انتخاب دریل

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دریل از جمله ابزارهای ضروری است که دیر یا زود به آن نیاز پیدا می‌کنید. به همین خاطر در بیشتر خانه‌ها حداقل یک دریل دیده می‌شود. اما برای خرید دریل باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ در این ویدیو به ۵ نکته‌ی مهم برای انتخاب دریل می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین نکته‌ی مهم این است که دریل‌ موردنظر باید از کلید گازی بهره ببرد. این یعنی هرچقدر فشار بر کلید بیشتر شود، سرعت هم باید افزایش پیدا کند. چنین کلیدی برای کارهایی که نیاز به توجه بیشتری دارند، مثمر ثمر واقع می‌شوند.

کلید چپ‌گرد و راست‌گرد هم دومین نکته‌ی مهم برای خرید دریل است. زمانی که مته در دریل گیر می‌کند، به این مشخصه نیاز زیادی پیدا می‌کنید.

وجود قابلیت چکشی هم اهمیت زیادی دارد. به لطف این قابلیت، قادر به سوراخ کردن مصالح ساختمانی و بتونی هم خواهید بود. اگر هم دریل موردنظر حالت چکشی دارد، باید بگوییم که سه‌نظام‌های خودکار نسبت به گرد‌و‌خاک حساسیت زیادی دارند و بهتر است در این شرایط از سه‌نظام‌های اتوماتیک دوری کنید.

در نهایت نباید اهمیت توان دریل را از قلم بیندازیم که البته توان موردنیاز هم به کاری که می‌خواهید انجام دهید، ارتباط مستقیمی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه