جعبه‌گشایی و بررسی دوربین چاپ سریع فوجی‌فیلم Instax wide 300

۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۳۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

دوربین چاپ سریع فوجی‌فیلم مدل Instax wide 300 یکی از دوربین‌های چاپ سریع مدرن این برند خوشنام است که حال و هوای کلاسیک این نوع دوربین‌ها را در قالبی نو عرضه می‌کند. این مدل بر خلاف مدل‌های سری Instax mini، به جای فیلم‌های نسبتا کوچک با ابعاد تصویر ۴۶ در ۶۲ میلی‌متر، از فیلم‌های واید با ابعاد تصویر بزرگ‌تر ۹۹ در ۶۲ میلی‌متر استفاده می‌کند. علاوه بر این به نظر می‌رسد این مدل از نظر کیفیت تصویر هم از سری مینی بهتر باشد. بنابراین اگر یک دوربین چاپ سریع با عکس‌های عریض‌تر، بزرگ‌تر و باکیفیت‌تر می‌خواهید احتمالا Instax wide 300 همان چیزی است که دنبالش هستید. اگر دوست دارید بیشتر درباره‌ی این محصول بدانید، ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی دوربین چاپ سریع فوجی‌فیلم مدل Instax wide 300 را تماشا کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو به عنوان بخشی از پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای کشف، حمایت، پرورش و فعالیت استعدادهای تولید محتوای ویدیویی. آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را خواهند داشت.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیوی دیجی‌کالا شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

مسابقه‌ی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه

برچسب‌ها :
دیدگاه شما