ویدیوی لو رفته از مدل اولیه گوگل پیکسل ۶ پرو را ببینید

۳۱ شهریور ۱۴۰۰

شرکت گوگل ماه‌ها قبل اولین جزئیات مربوط به گوشی‌های پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو را منتشر کرد. اما حالا بعد از افشای تقریبا تمام جزئیات این دو گوشی، روز گذشته اولین ویدیو از مدل اولیه پیکسل ۶ پرو منتشر شد که بخش‌های مختلف طراحی آن را نشان می‌دهد. در این ویدیو شاهد یک لوگوی عجیب در پنل پشتی هستیم که از نهایی نبودن بدنه‌ی این گوشی خبر می‌دهد.

همانطور که انتظار داشتیم، پیکسل ۶ پرو از نمایشگر حفره‌دار بهره می‌برد و تمام دوربین‌ها در یک نوار افقی قرار گرفته‌اند که مبتنی بر بافت متفاوتی نسبت به باقی پنل پشتی هستند. همچنین در سمت راست بدنه هم شاهد دکمه‌های این گوشی هستیم. طبق گزارش‌های منتشر شده، پیکسل ۶ پرو از نمایشگر ۶.۷ اینچی QHD+ با رفرش ریت ۱۲۰ هرتز بهره می‌برد.

در این ویدیوی ۸ ثانیه‌ای به طور مختصر و مفید تمام زوایای این گوشی نشان داده می‌شود اما همانطور که گفتیم، تقریبا هیچ نکته‌ی ناگفته‌ای در مورد گوشی‌های پیکسل ۶ باقی نمانده است. باید خاطرنشان کنیم گوگل برای این گوشی‌ها از چیپست اختصاصی تنسور استفاده کرده که البته مشخصات فاش شده از آن هم سوالات زیادی در مورد رویکرد گوگل ایجاد کرده است.

این شرکت هنوز تاریخ معرفی جدیدترین پرچم‌داران خود را اعلام نکرده ولی بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع مختلف، به احتمال زیاد در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) شاهد معرفی این گوشی‌ها خواهیم بود که به نظر می‌رسد حداقل در ابتدا فقط به دست کاربران آمریکایی و ژاپنی می‌رسند.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه