با قابلیت‌های جذاب گوگل پیکسل ۷ آشنا شوید

گوگل پیکسل ۷ از جمله گوشی‌های خاصی است که در حال حاضر با قیمت مناسبی در بازار ایران فروخته می‌شود. در این ویدیو تعدادی از ویژگی‌های جذاب این گوشی را مطرح می‌کنیم.

گوشی موبایل گوگل مدل Pixel 7 ظرفیت 128 گیگابایت رم 8 گیگابایت

از بین قابلیت‌های جذاب گوگل پیکسل ۷ باید به مشخصه Now Playing اشاره کنیم که می‌تواند موسیقی در حال پخش را به طور خودکار شناسایی کند و نام آن را نشان دهد. این یعنی لازم نیست برای چنین کاری به طور دستی عمل کنید. همچنین اگر شماره‌ی کسب و کاری در گوگل مپ قرار داشته باشد و از آن شماره با شما تماس بگیرند، می‌توانید نام شرکت موردنظر را مشاهده کنید.

امکان انتخاب متن درون تصویر هم یکی از قابلیت‌هایی است که در برخی شرایط می‌تواند کاربردی باشد. خوشبختانه در کنار دوربین‌های باکیفیت، از ادیتور عکس فوق‌العاده‌ای هم بهره می‌برد و مثلا می‌توانیم به حذف موارد مختلف از تصویر و شفاف کردن تصاویری که نسبتا مات هستند، اشاره کنیم.

برخی از قابلیت‌های مفید گوگل پیکسل ۷ از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کنند ولی همچنان می‌توانند مفید باشند. به عنوان مثال نباید ترجمه همزمان بدون نیاز به اینترنت را از قلم بیندازیم. همچنین برای برخی زبان‌ها، با سرعت زیادی صدا را به متن تبدیل می‌کند و حتی می‌تواند تشخیص دهد که گفته‌های مطرح شده از طرف چند نفر بیان شده‌اند. در کل قابلیت‌های هوشمند گوگل پیکسل ۷ بسیار جذاب‌ هستند و ارزش خرید آن را بیشتر کرده‌اند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما