راهنمای خرید سه پایه با قیمت زیر ۱ میلیون تومان

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

برای عکاسی و فیلمبرداری در برخی شرایط، چاره‌ای جز استفاده از سه پایه ندارید. در این زمینه گزینه‌ها آنقدر زیاد هستند که کاربران سردرگم می‌شوند و نمی‌دانند کدام مدل بهتر است. در ادامه به چند سه پایه باکیفیت با قیمت زیر ۱ میلیون تومان می‌پردازیم تا با خرید از بین آن‌ها، نیاز شما به خوبی برطرف شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای اولین گزینه باید سه پایه دوربین نست مدل NT-510 را معرفی کنیم که در حال حاضر حدود ۳۶۰ هزار تومان قیمت دارد. وزن این سه پایه به ۵۸۰ گرم می‌رسد و حداکثر وزن بین ۲ تا ۳ کیلوگرم را تحمل می‌کند. این سه پایه بیشتر برای گوشی‌های موبایل مناسب‌تر است و برای دوربین‌های حرفه‌ای چندان دوام بالایی ندارد.

سه پایه دوربین ویفنگ مدل WF-520 هم یکی دیگر از گزینه‌های مناسب محسوب می‌شود که با پرداخت حدود ۶۰۰ هزار تومان می‌توانید آن را خریداری کنید. جنس بدنه‌ی این سه پایه از آلومینیوم است و حداکثر ارتفاع ۱۴۹ سانتی‌متری را ارائه می‌دهد. وزن خود سه پایه ۱.۱ کیلوگرم است و حداکثر وزن بین ۳ تا ۴ کیلوگرم را می‌تواند تحمل کند. در بخش بالایی این سه پایه دو تراز دیده می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم از صاف بودن سه پایه روی محور عمودی و افقی مطمئن شویم.

سه پایه عکاسی جیماری مدل KP-2264 هم به خوبی می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند که حدود ۹۵۰ هزار تومان قیمت دارد. جنس بدنه‌ی این مدل هم آلومینیومی است و حداکثر ارتفاع ۱۷۶ سانتی‌متری را ارائه می‌دهد. وزن آن ۱.۶ کیلوگرم است و با استفاده از آن می‌توانید از دوربین حداکثر ۴ کیلوگرمی استفاده کنید. خوشبختانه ستون مرکزی این سه پایه کاملا جدا می‌شود و می‌توانید از آن به عنوان تک پایه بهره ببرید.

بنابراین اگر به دنبال خرید یک سه پایه مناسب با قیمت زیر ۱ میلیون تومان هستید، هر سه گزینه می‌توانند نیازهای شما را به‌خوبی برطرف کنند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه