بررسی هدفون هایلو PurFree Buds؛ هدفونی که اسپیکر است!

برای خرید هدفون هایلو می‌توانید از بین گزینه‌های زیادی دست به انتخاب بزنید ولی در این ویدیو قصد داریم هدفون هایلو PurFree Buds را بررسی کنیم که طراحی بسیار خاصی دارد. در ادامه همراه ما باشید.

هدفون بی سیم هایلو مدل PurFree Buds

در نگاه اول، ابعاد بسیار بزرگ کیس هدفون هایلو PurFree Buds توجه را جلب می‌کند. البته این بزرگ بودن کیس به دلیل بزرگی خود هدفون‌ها است. این مدل هدفون‌ها درون گوش قرار نمی‌گیرند و مناسب افرادی هستند که علاقه‌ی زیادی به هدفون‌های مرسوم ندارند. این هدفون مانند یک اسپیکر با استفاده از قلابی که دارد، روی گوش قرار می‌گیرد و صدا را انتقال می‌دهد.

وزن هدفون هایلو PurFree Buds نسبت به ایربادهای معمولی بسیار بیشتر است و بنابراین در ابتدا گوش شما را خیلی اذیت می‌کند ولی بعد از حدود یک تا دو هفته استفاده، به وزن آن عادت می‌کنید. البته به لطف همین وزن بالا، خیلی محکم بر روی گوش ثابت می‌ماند و در نتیجه لازم نیست نگران افتادن آن باشید. حتی برای بیشتر ورزش‌ها هم می‌تواند به‌خوبی انجام وظیفه کند.

به لطف استفاده از درایورهای خیلی خوب، صدای باکیفیتی را در اختیار شما قرار می‌دهد و حتی از نظر استیج صدا هم حرف زیادی برای گفتن دارد. در این محدوده‌ی قیمتی، گزینه‌های فوق‌العاده‌ی زیادی وجود دارد. ولی اگر دوست دارید هدفون در گوش قرار نگیرد و با ابعاد بزرگ آن مشکلی ندارید، هدفون هایلو PurFree Buds گزینه جذابی برای خرید محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. mah

    سلام. یعنی در حین مکالمه سایرین صدا رو میشنوند؟!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما