بررسی ساعت هوشمند هایلو GS LS09A؛ ارزش خرید پایین

ساعت هوشمند هایلو GS LS09A مانند بیشتر ساعت‌های این برند، با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد و به همین خاطر در این ویدیو قصد داریم ببینیم آیا این ساعت هم می‌تواند گزینه جذابی برای خریدن باشد یا نه.

ساعت هوشمند هایلو مدل GS LS09A

بدنه‌ی این ساعت پلاستیکی است و بنابراین کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای ندارد اما در عوض به لطف همین مشخصه، با بدنه‌ی سبکی روبرو هستیم که دست را اذیت نمی‌کند. نمایشگر استفاده شده ۱.۲۸ اینچ است و در نتیجه خانم‌ها هم به راحتی می‌توانند از این ساعت بهره ببرند. برای نمایشگر از پنل TFT استفاده شده و در نتیجه قرار نیست با کیفیت بالایی روبرو شوید. اطراف نمایشگر با حاشیه‌های ضخیمی روبرو هستیم که جذابیت ظاهری گوشی را کاهش داده‌اند.

در این ساعت از سنسورهای سنجش ضربان قلب، اکسیژن خون و پایش خواب استفاده شده و از سوی دیگر باید به پشتیبانی از ۱۲ حالت ورزشی اشاره کنیم. یکی از ضعف‌های این ساعت، عدم پشتیبانی از پیام‌های فارسی است که در نتیجه اصلا نمی‌توانید روی این مشخصه حساب کنید. روی جعبه نوشته شده که عمر باتری به ۷ روز می‌رسد که در واقعیت، با عمر باتری ۴-۵ روزه روبرو می‌شوید. اما در نهایت باید بگوییم که ساعت هوشمند هایلو GS LS09A ارزش خرید بالایی ندارد و در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید گزینه‌های بهتری را پیدا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما