چگونه با گوشی و دوربین ویدیوی تایم‌لپس و هایپر‌لپس حرفه‌ای بسازیم؟

۲۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۰

ویدیوهای تایم‌لپس و هایپر‌لپس به خاطر جلوه خاص‌شان طرفداران زیادی دارند. خوشبختانه این روزها هم ادوات تصویربرداری قادر به ساخت تایم‌لپس‌ و هایپرلپس‌های حرفه‌ای هستند، هم نرم‌افزارها می‌توانند این کار را برایتان انجام بدهند. فقط کافیست تایم‌لپس و هایپر‌لپس را در پلی‌استور گوگل یا اپ‌استور اپل جستجو کنید تا هزاران نتیجه برایتان نمایش داده شود.

اما مثل هر کار دیگر، ساخت چنین تصاویری نیاز به تبحر و شناخت دارد. هدف از ویدیوی امروز ما این است که یک سری نکات و ترفندها در مورد ساخت تایم‌لپس و هایپر‌لپس حرفه‌ای به شما بیاموزیم تا زیباترین و چشم‌نوازترین تصاویر را بیافرینید.

تایم‌لپس به معنای گذر زمان، به تصاویری می‌گویند که در یک بازه‌ی زمانی طولانی فیلم‌برداری شده‌اند اما سرعت‌شان آنقدر زیاد شده که آن بازه را در چند ثانیه می‌بینید. هایپرلپس هم درست مثل تایم‌لپس است، اما با این تفاوت که دوربین در آن ثابت نیست و حرکت می‌کند.

مزیت هایپرلپس نسبت به تایم‌لپس در این است که می‌توانید با دوربین حرکات سینمایی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این دو تکنیک فیلم‌برداری، و اینکه چطور با گوشی و دوربین هایپرلپس و تایم‌لپس بگیرید شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما