چگونه دسته بازی کنسول را به گوشی وصل کنیم؟

۱۱ مرداد ۱۴۰۱

برخی کاربران نمی‌دانند که امکان وصل کردن دسته بازی کنسول به گوشی وجود دارد. از سوی دیگر برخی فکر می‌کنند که چنین کاری بسیار سخت و پیچیده است. اما باید بگوییم که به راحتی می‌توانید چنین کاری را انجام دهید و در این ویدیو به همین موضوع می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در ابتدا باید بلوتوث گوشی را روشن کنید. برای کنترلرهای پلی‌استیشن باید دکمه‌های PS و Share را به طور همزمان نگه دارید تا چراغ‌ها به صورت چشمک‌زدن روشن شوند. در ادامه در منوی بلوتوث گوشی می‌توانید نام دسته بازی را انتخاب کنید و به همین راحتی و سادگی گوشی را به کنترلر وصل کنید.

بسیاری از کاربران برای بازی Call Of Duty Mobile از دسته بازی کنسول استفاده می‌کنند. بعد از وصل کردن دسته، در منوی این بازی باید مشخص کنید که دسته‌ موردنظر مربوط به PS5، PS4 یا ایکس‌باکس است. به همین راحتی می‌توانید این بازی محبوب را با دسته بازی تجربه کنید. باید خاطرنشان کنیم که در محیط این بازی قادر به شخصی‌سازی دکمه‌ها هم هستید. در ضمن بسیاری از دیگر بازی‌ها هم از کنترلرهای کنسول پشتیبانی می‌کنند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه