چگونه روی نوشته‌هایمان انیمیشن ایجاد کنیم؟

۲۱ فروردین ۱۴۰۱

مخاطبین امروز تولیدکنندگان محتوا، بسیار سخت‌پسند شده‌اند. این مسئله کاملا طبیعی است چرا که رقابت در این حوزه بسیار شدیدتر از چند سال گذشته شده و مخاطبین در شبکه‌های اجتماعی ویدیوهایی را انتخاب می‌کنند که ضمن داشتن محتوای خوب، جلوه‌های بصری بهتری داشته باشند.

یکی از عواملی که باعث می‌شود بتوانید به ویدیوهایتان رنگ و لعاب دهید، اضافه کردن انیمیشن روی نوشته‌هاست. حتما می‌دانید که وجود نوشته‌های راهنما در بعضی ویدیوهای آموزشی یکی از ضروریات است، و این نوشته‌ها باید به شکل جذابی روی صفحه به نمایش در بیایند. اینجاست که اضافه کردن انیمیشن روی نوشته‌ها ضرورت پیدا می‌کند.

خوشبختانه ادوبی افتر افکتس و ادوبی پریمیر هر کدام به طور مجزا ابزاری دارند که اجازه می‌دهند روی نوشته‌هایتان انیمیشن اضافه کنید. البته این کار در افتر افکتس بسیار بهتر از ادوبی پریمیر انجام می‌گیرد چرا که به طور تخصصی برای کارهای این چنینی طراحی شده است.

در هر صورت، چه بخواهید از افتر افکتس استفاده کنید و چه پریمیر، در این ویدیو می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور می‌توان به نوشته‌ها انیمیشن اضافه کرد تا ویدیوهایی زیبا و چشم‌نواز بسازید.

اگر شما هم نرم‌افزار خاصی برای انجام این کار می‌شناسید، حتما آن را با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه