چطور اشیای اضافی را از ویدیو حذف کنیم؟

۹ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۳ ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

یکی از ترفندهایی که بسیاری در تدوین به دنبالش هستند، حذف اشیای اضافی از ویدیو است. حذف اشیاء در عکس و تصاویر ثابت به لطف نرم‌افزارهای متعددی که مخصوص این کار طراحی شده‌، کار ساده‌تری به نظر می‌رسد اما در ویدیو به خاطر متحرک بودن اشیاء باید انرژی و زمان بیشتری بگذارید.

در ویدیوی آموزشی امروز، می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چطور با نرم‌افزار ادوبی افتر افکتس، تمام چیزهایی که دلخواه شما در قاب فیلمبرداری نیستند را حذف کنید. برای این کار لازم است از تکنیک Mask کردن استفاده کنید که در ویدیوهای قبلی به طور مفصل به آن پرداختیم.

حذف کردن اشیای اضافی از ویدیو صبر و حوصله می‌خواهد. گاهی اوقات که شیء متحرک است، انجام این کار سخت‌تر هم می‌شود. اما شکی نیست که داشتن یک قاب تمیز و بدون اشیاء مزاحم، ارزش این همه صبر و انرژی‌ای که برای حذف اشیاء می‌گذارید را دارد.

برای آشنایی بیشتر با این تکنیک و یادگیری استفاده از آن در ادوبی افتر افکتس، ویدیوی ما را تماشا کنید. ضمنا اگر روش ساده‌تری برای این کار می‌شناسید خوشحال می‌شویم که آن را با ما و سایر کاربران دیجی‌کالا مگ به اشتراک بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما