بررسی هاب USB-C مک دودو HU-1430؛ خوش‌قیمت و همه‌فن‌حریف

اگر لپ‌تاپ شما دارای یک پورت USB-C است و می‌خواهید آن را به چند پورت بیشتر تبدیل کنید، می‌توانید سراغ هاب USB-C مک دودو HU-1430 بروید که یکی از بهترین هاب‌های خوش‌قیمت بازار محسوب می‌شود. در این ویدیو به بررسی قابلیت‌های این هاب می‌پردازیم.

هاب 5 پورت USB-C مک دودو مدل HU-1430

هاب USB-C مک دودو HU-1430 دارای سه پورت USB است که یکی از آن‌ها USB3 محسوب می‌شود و سرعتی در حد ۶۰ مگابایت در ثانیه در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین باید به وجود دو پورت microSD و SD هم اشاره کنیم که برای تولیدکنندگان محتوا اهمیت زیادی دارد. البته همزمان نمی‌توانید از هر دو استفاده کنید ولی سرعتی تا ۳۰ مگابایت در ثانیه ارائه می‌دهد.

کابل متصل به هاب USB-C مک دودو HU-1430 کیفیت خیلی بالایی ندارد ولی یک چراغ LED در بدنه تعبیه شده که فعال بودن آن را نشان می‌دهد. در کل با این قیمت، این هاب واقعا ارزش خرید بالایی دارد و یک محصول کار راه‌انداز و خیلی خوب به حساب می‌آید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما