بررسی هدفون هوآوی FreeBuds SE؛ طراحی خاص و میکروفون عالی

هواوی در کنار ساخت گوشی‌های هوشمند، انواع و اقسام سایر گجت‌ها را هم تولید می‌کند و برخی از هدفون‌های این شرکت کیفیت بسیار بالایی دارند. در این ویدیو هدفون هوآوی FreeBuds SE را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا بین رقبای هم‌قیمت خود ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

هدفون بلوتوثی هوآوی مدل FreeBuds SE

در جعبه به غیر از کیس و هدفون‌ها، دو جفت سری سیلیکونی هم قرار دارد که این یعنی در مجموع می‌توانید بین سه جفت سری سیلیکونی دست به انتخاب بزنید. برای شارژ کردن کیس هم می‌توانید از کابل USB-C با طول ۱۵ سانتی‌متر استفاده کنید. کیس ارائه شده برای هدفون هوآوی FreeBuds SE اندازه‌ی بسیار کوچکی دارد و کشیده محسوب می‌شود. خود هدفون‌ها هم طراحی نسبتا عجیبی ندارند.

در واقع طراحی این هدفون‌ها بین هدفون‌های سیلیکونی و هدفون‌های فاقد سری سیلیکونی قرار می‌گیرد. در کل اگر با هدفون‌های که سری سیلیکونی ندارند مشکلی ندارید و به راحتی می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید، هدفون هوآوی FreeBuds SE هم گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود. در طرف مقابل برای برخی گوش‌ها، هدفون‌های فاقد سری سیلکونی گزینه‌ی خوبی نیستند و این هدفون با وجود اینکه سری سیلیکونی دارد، برای این دسته از گوش‌ها نمی‌تواند گزینه‌ی خیلی خوبی باشد.

در رابطه با کیفیت صدا هم باید بگوییم که این هدفون از نظر تفکیک صدا حرف زیادی برای گفتن دارد. این یعنی فرکانس‌های مختلف صدا با شفافیت مناسبی به گوش شما می‌رسد. حتی تا ولوم ۹۵ درصد هم فرکانس‌ها دچار درهم‌آمیختگی نمی‌شوند. البته نباید حجم صدا و بیس معمولی را از قلم بیندازیم که در این دو حوزه، عملکرد خیلی خوبی ندارد.

یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این هدفون، کیفیت بسیار خوب میکروفون است. بنابراین اگر کیفیت میکروفون برای شما اهمیت زیادی دارد، بدون شک هدفون هوآوی FreeBuds SE باید در بین گزینه‌های موردنظر برای خرید قرار بگیرد. با هر بار شارژ، می‌توانید به مدت ۶ ساعت از این هدفون‌ها استفاده کنید و کیس هم می‌تواند ۴ مرتبه این هدفون‌ها را شارژ کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما