نگاه کوتاه به کاغذ دیجیتالی هوئیون Note X10؛ لوکس و خاص

۱۶ آذر ۱۴۰۲

کاغذ دیجیتالی هوئیون Note X10 یک محصول معمولی و ارزان‌قیمت نیست. در ظاهر مانند یک دفترچه یادداشت معمولی به نظر می‌رسد ولی وقتی قیمت آن را مشاهده می‌کنید، متوجه می‌شوید که با یک محصول معمولی سروکار ندارید. در ادامه به طور مختصر و مفید نگاهی به این محصول می‌اندازیم.

کاغذ دیجیتالی هوئیون مدل Note X10

همین ابتدا باید بگوییم که کاغذ دیجیتالی هوئیون Note X10 یک محصول لوکس است که طبیعتا برای عموم کاربران مناسب نیست. همانطور که گفتیم، در نگاه اول مانند دفترچه یادداشت‌های معمولی یا سررسید‌های موجود در بازار به نظر می‌رسد ولی وجود کابل USB-C در جعبه خبر از هوشمند بودن این محصول می‌دهد.

بعد از نصب اپ موردنظر، حالا باید با استفاده از قلم ارائه شده، روی کاغذها یادداشت بنویسید یا طرح‌های موردنظر خود را ترسیم کنید. مهم‌ترین جذابیت کاغذ دیجیتالی هوئیون Note X10 این است که با استفاده از کاغذ و خودکار معمولی، می‌توانید هرچیزی را بنویسید و ترسیم کنید و همین موارد را با دقت بالایی به گوشی شما منتقل کند.

طبیعتا چنین محصولی می‌تواند کاربردهای وسیعی داشته باشد و افرادی مختلفی از دانشجویان تا طراحان قادر به بهره‌گیری از مزایای آن هستند. در هر صورت برای آشنایی بیشتر با این محصول و بررسی کامل‌تر، در یک ویدیوی جداگانه به طور مفصل به آن می‌پردازیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه