بررسی فرز انگشتی هیوندای HP1732؛ کوچک و کاربردی

۱۵ خرداد ۱۴۰۱

دستگاه فرز انگشتی از جمله ابزارهایی است که برای کارهایی مانند مجسمه‌سازی، تراشکاری، قالب‌گیری و دیگر موارد این‌چنینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرز انگشتی کمی بزرگ‌تر از دستگاه فرز مینیاتوری است که با توجه به نیازهایی که دارید باید از بین انواع مختلف دستگاه‌های فرز دست به انتخاب بزنید. فرز انگشتی هیوندای مدل HP1732 یکی از بهترین فرزهای انگشتی موجود در بازار محسوب می‌شود که در این ویدیو آن را جعبه‌گشایی و بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در کیف این محصول به غیر از خود دستگاه فرز، چندین ابزار برای برش، پرداخت و سایش انواع سطوح دیده می‌شود. طول کابل دستگاه فرز به ۱.۵ متر می‌رسد و در نتیجه در این زمینه مشکلی نخواهید داشت. بر روی این دستگاه به غیر از دکمه‌ی خاموش و روشن، یک دیمر هم دیده می‌شود که با بهره‌گیری از آن می‌توانید سرعت را در ۶ حالت مختلف تنظیم کنید.

وزن فرز انگشتی هیوندای HP1732 به ۲.۴ کیلوگرم می‌رسد و از طرف دیگر باید به سرعت ۸ هزار تا ۳۵ هزار دور در دقیقه‌ هم اشاره کنیم. در کیف یک چراغ‌قوه‌ی فنری هم قرار دارد که در محیط‌های کم‌نور مثمر ثمر واقع می‌شود. برای استفاده از این دستگاه می‌توانید آن را به جایی آویزان کنید و در عوض از لوله‌ی خرطومی بهره ببرید تا وزن زیاد این فرز انگشتی به شما فشار نیاورد.

در نهایت باید بگوییم که برای کارهای ظریف و خانگی این دستگاه به خوبی تمام نیازها را برطرف می‌کند. دستگاه فرز انگشتی هیوندای HP1732 حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد که می‌توانید آن را همین حالا از فروشگاه دیجی‌کالا سفارش دهید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه