بررسی هدفون بی‌سیم وان مور iBFree Sport؛ مناسب ورزشکاران

۲۰ دی ۱۴۰۱

ورزشکاران برای خرید هدفون باید از بین مدل‌هایی دست به انتخاب بزنند که می‌توانند به خوبی در گوش قرار بگیرند. هدفون بی‌سیم وان مور iBFree Sport یکی از همین گزینه‌های ایده‌آل برای ورزشکاران محسوب می‌شود که در این ویدیو آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هدفون بی سیم وان مور مدل iBFree Sport

این هدفون از Earwing هم بهره می‌برد و به لطف همین مشخصه، به خوبی در گوش جا می‌شود و حین ورزش کردن نگران افتادن هدفون نخواهید بود. گفتنی است سری‌های هدفون فقط به وسیله یک سیم به یکدیگر متصل شده‌اند و خبری از بخش گردنی نیست. به همین خاطر برای استفاده از آن، می‌توانید از آزادی عمل بیشتری بهره ببرید.

متاسفانه عملکرد باتری این هدفون پایین‌تر از حد انتظار است و بر اساس ادعای این شرکت با هر بار شارژ، می‌تواند حدود ۸ ساعت انجام وظیفه کند. البته طبق بررسی‌های صورت گرفته در واقعیت عمر باتری این هدفون از این حد پایین‌تر است و شاید در نهایت بتوانید ۶ ساعت از آن بهره ببرید. دومین مشکل بزرگ هدفون بی‌سیم وان مور iBFree Sport، محل قرارگیری کنترلر آن است که این یعنی هر بار که می‌خواهید از آن استفاده کنید، احتمالا هدفون از گوش شما می‌افتد. شاید این موضوع برای بار اول و دوم چندان آزارهنده نباشد، اما بعد از مدتی کاربران را به شدت کلافه می‌کند.

اما به غیر از این دو مشکل، هدفون بی‌سیم وان مور iBFree Sport در کل حرف زیادی برای گفتن دارد. در کنار کیفیت ساخت عالی، باید به باکیفیت بودن صدای دریافتی هم اشاره کنیم. از سوی دیگر باید به انتقال صدای بدون تاخیر اشاره کنیم که این مشخصه برای فیلم دیدن و گیمرها نقش مهمی ایفا می‌کند. در نهایت برای برخی افراد خرید این هدفون را توصیه می‌کنیم و برای برخی دیگر خرید آن را توصیه نمی‌کنیم. بنابراین با توجه به نیازها و اولویت‌هایی که دارید، در این زمینه باید تصمیم‌گیری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه