بررسی اسپیکر بلوتوثی اینفینیتی Alpha؛ ضعیف‌تر از انتظار

اینفینیتی یکی از زیربرندهای شرکت مشهور هارمن است که محصولات صوتی بسیار باکیفیتی را تولید می‌کند. بنابراین طبیعتا از اسپیکر بلوتوثی اینفینیتی Alpha انتظارات زیادی داریم. اما آیا این اسپیکر می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خرید باشد؟

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل اینفینیتی مدل ALPHA by HARMAN

اسپیکر بلوتوثی اینفینیتی Alpha ابعاد بسیار کوچکی دارد و بر اساس ادعای شرکت سازنده، خروجی صدا با توان ۵ وات را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای شارژ کردن این اسپیکر باید از پورت قدیمی microUSB استفاده کنید که یکی از نقطه‌ ضعف‌های آن محسوب می‌شود.

در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که متاسفانه با کیفیت صدای خوبی روبرو نیستیم. در ولوم‌های بالا فرکانس‌های صدا دچار درهم‌ آمیختگی می‌شوند و از نظر تفکیک صدا هم حرف زیادی برای گفتن ندارد. بنابراین با توجه به قیمت این محصول، ارزش خرید ندارد زیرا در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید اسپیکرهای کوچک و باکیفیتی از برند انکر را خریداری کنید. اسپیکرهای موردنظر طراحی بسیار جذاب‌تری دارند و از نظر کیفیت صدا هم بهتر می‌توانند رضایت شما را جلب کنند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما