معرفی ۳ دستگاه قهوه‌ساز باکیفیت برای دم کردن قهوه‌ی ترک

۲۸ شهریور ۱۴۰۱

قهوه‌ی ترک یکی از محبوب‌ترین مدل‌های قهوه است که طرفداران بسیار زیادی هم در جهان دارد. تهیه‌ی قهوه‌ی ترک فوت‌وفن‌های به خصوصی دارد و روش‌های زیادی هم برای دم کردن آن وجود دارد؛ دم کردن روی گاز، استفاده از نازل بخار، دم کردن روی دستگاه‌های شنی و دم کردن در دستگاه‌هایی که مخصوص قهوه‌ی ترک هستند. در این ویدیو قصد داریم ۳ دستگاه قهوه‌ساز برای دم کردن یک فنجان قهوه‌ی ترک خوش‌طعم را به شما معرفی و آن‌ها را بررسی کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید تا با این برندها آشنا شوید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

نکته‌ی جالب این است که در کشور ترکیه در اکثر کافه‌ها می‌توانید دستگاه‌های مخصوص قهوه‌ی ترک‌ را ببینید. ۳ دستگاهی که در ادامه معرفی کردیم فقط برای دم کردن قهوه‌ی ترک هستند:

  1. برند کاراجا؛ این دستگاه طراحی واقعا زیبایی دارد و بیشتر برای مصارف خانگی کاربرد دارد.
  2. برند فکر؛ این دستگاه کیفیت بالایی داشته و سیستم قطع خودکار آن یکی از قابلیت‌های خوب آن است.
  3. برند آرچلیک؛ این دستگاه را در تمام کافه‌های ترکیه می‌توانید ببینید. این دستگاه کیفیت بسیار خوبی دارد و دو مدل از آن در بازار موجود است.

برای بررسی کامل‌تر با دستگاه‌های قهوه‌ساز‌ قهوه‌ی ترک، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه