معرفی اپلیکیشن ویرایش ویدیو LumaFusion (قسمت دوم: آشنایی با تایم‌لاین)

۱ دی ۱۴۰۰

اگر یادتان باشد در قسمت قبلی یک آشنایی مقدماتی با اپلیکیشن LumaFusion داشتیم و ویژگی‌های مهم آن (از جمله تایم‌لاین، افکت‌گذاری، صداگذاری، اصلاح رنگ، نصب پلاگین و…) را با هم مرور کردیم. اما حالا نوبت آن رسیده که کمی بیشتر در این اپلیکیشن دقیق‌ شویم و تک تک قابلیت‌های بی‌نظیر آن را با هم بررسی کرده و یاد بگیریم.

برای همین در قسمت دوم سری ویدیوهای آشنایی با اپلیکیشن LumaFusion، این بار به سراغ ویژگی تایم‌لاین رفته‌ایم. اگر با نرم‌افزارهای ویرایش ویدیو مثل ادوبی پریمیر کار کرده باشید، حتما می‌دانید که تایم‌لاین اصلی‌ترین ابزار کار با این نرم‌افزارها به شمار می‌آید چرا که همه چیز روی آن کنترل می‌شود.

اپلیکیشن لومافیوژن هم دقیقا به همین سبک و سیاق طراحی شده. کافیست برش‌هایی از ویدیوهایی که گرفته‌اید، صداهایی که ضبط کرده‌اید و ترکیبی از افکت‌های ویدیویی و صوتی را روی تایم‌لاین به درستی کنار هم بچینید تا یک ویدیوی عالی و چشم‌نواز داشته باشید.

کار با تایم‌لاین این نرم‌افزار، برای کسی که تجربه‌ی کافی نداشته ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد. برای همین ما در این ویدیو تلاش کرده‌ایم به ساده‌ترین و روان‌ترین شکل ممکن، شما را با تایم‌لاین و قابلیت‌های فوق‌العاده‌اش برای تدوین ویدیو آشنا کنیم. پس از شما دعوت می‌کنیم که تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

همچنین خوشحال می‌شویم که نظرتان در مورد اپلیکیشن LumaFusion و قابلیت‌های مختلفش را با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه