آیا اینستاگرام از سلبریتی‌ها می‌ترسد؟

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

اینستاگرام که روزی روزگاری پادشاه بی چون‌و‌چرا در زمینه‌ی اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیو‌ها، روز‌به‌روز از طرف تیک‌تاک تحت فشار بیشتری قرار می‌گیرد. به دلیل همین فشار فزاینده، این شبکه اجتماعی در حال عملی کردن تغییرات بزرگی است که همین موضوع صدای کاربران را درآورده است.

به عنوان مثال فید اینستاگرام مانند تیک‌تاک برای برخی کاربران به شکل تمام‌صفحه به نمایش درآمده است. مدیر اینستاگرام ماه‌ها قبل اعلام کرد که این شبکه اجتماعی دیگر عکس‌محور نیست و تمرکز این پلتفرم بیشتر روی انتشار ویدیو‌ها است. در نهایت این اعتراضات به حدی بالا گرفت که دو نفر از پرطرفدارترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام یعنی کایلی جنر و کیم کارداشیان هم به این تغییرات اعتراض کردند.

اینستاگرام خیلی سریع به این اعتراض واکنش نشان داد و با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد که آپدیت‌های جدید فعلا متوقف می‌شوند تا روی این تغییرات برررسی‌های بیشتری صورت بگیرد. اما آیا واقعا اینستاگرام از سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور می‌ترسد؟ در نگاه اول به نظر می‌رسد جواب این سوال مثبت است. باید خاطرنشان کنیم این دو نفر در مجموع حدود ۶۹۰ میلیون نفر فالوور دارند و به همین خاطر برای اینستاگرام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. اگر هم مجموع فالوورهای کل این خانواده‌ی مشهور را در نظر بگیریم، در مجموع حدود ۱.۴ میلیارد نفر این افراد را دنبال می‌کنند.

اما آیا واقعا فقط دو نفر از افراد مشهور در اینستاگرام توانسته‌اند فرایند تغییرات این شبکه اجتماعی را دستخوش تغییر کنند؟ اوضاع به این سادگی‌ها نیست. چنین پلتفرم بزرگی برای هر تغییر کوچکی باید بررسی‌های گسترده‌ای انجام دهد. اما اینستاگرام در این زمینه رویکرد هوشمندانه‌ای اتخاذ کرده است. این پلتفرم برای اینکه اعتراضات کم شود، فعلا روند عملی کردن تغییرات را متوقف می‌کند و احتمالا در پشت صحنه با اینفلوئنسرهای معروف تفاهم‌نامه‌ای امضا می‌کند تا دیگر از این تغییرات انتقاد نکنند. بنابراین باید بگوییم که اینستاگرام به این سادگی‌ها استراتژی بلندمدت خود را به دلیل انتقاد چند نفر از سلبریتی‌های مشهور تغییر نمی‌دهد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه