بررسی جیجر مدل B2040؛ مناسب آماده کردن انواع نوشیدنی

ژاپنی‌ها همیشه با قانون‌های مخصوص خودشان پیش می‌روند و این باعث شده است که یک سبک جدید از بارتندری با یک‌سری ابزار خاص وارد این حرفه شود. یکی از این ابزارها جیگر یا جیجر است و برای اندازه‌گیری مابعات و سیروپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این ویدیو قصد داریم جیجر مدل B2040 را به شما معرفی و کاربرد آن را بررسی کنیم.

جیجر مدل B2040

جیگر یک پیمانه‌ی اندازه‌گیری در بار سرد است که قبلا در یکی از ویدیوها یک مدل کوچک‌تر از آن را بررسی کرده بودیم، اما این مدل متفاوت است. کارایی جیگر ژاپنی با جیگرهای معمولی یکی بوده و نقطه‌ی مثبت آن در طراحی کلی آن است. طراحی این جیگر به شکلی است که از ۲ پیمانه‌ی کشیده تشکیل شده و کار کردن با آن لذت‌بخش بوده و به راحتی داخل انگشتان شما جابه‌جا می‌شود. همچنین برعکس جیگرهای معمولی که نمی‌توان حرکت نمایشی با آن‌ها انجام داد، این مدل برای حرکات نمایشی هم مناسب است. اندازه‌ی پیمانه‌های این جیگر هم ۲/۵ و ۵ سی‌ال است که در تهیه‌ی نوشیدنی بسیار کاربرد دارد؛ طوری که مزه‌ی اول و آخر نوشیدنی‌تان باهم تفاوت نداشته باشد.

برای بررسی بهتر جیجر مدل B2040 و آشنایی با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما